Panele ogrodzeniowe Lubelskie

Wybór finalnego ogrodzenia na teren posesji jest zwykle elementem wieńczącym określone przedsięwzięcie budowlane. Nierzadko na tym etapie inwestycji środki przewidziane na jej realizację są już w znacznym stopniu uszczuplone, co może prowadzić do paniki i podejmowania nieprzemyślanych decyzji, takich jak nabycie rozwiązania pozornie najtańszego na rynku.

Oszczędność sama w sobie jest oczywiście zaletą, jednak wyłącznie wtedy, gdy uda się to zrobić z głową. W przeciwnym wypadku ryzykujemy chybionym zakupem, który w ostatecznym rozrachunku nie tylko nie będzie ładny i długotrwały, ale także – kiedy dojdą koszty montażu i serwisu – okaże się drogi.

Ogrodzenie panelowe

Jeśli chodzi o panele ogrodzeniowe lubelskie jest jednym z tych województw Polski, gdzie klienci niezwykle chętnie sięgają po to rozwiązanie. Fakt ten wynika przede wszystkim z optymalnego stosunku ceny do oferowanej w zamian jakości. Za relatywnie małe pieniądze można otrzymać produkt:

  •  o wieloletniej wytrzymałości na codzienną eksploatację, opady atmosferyczne, wilgoć oraz intensywne nasłonecznienie,
  •  odporny na uszkodzenia mechaniczne,
  •  łatwy i szybki w montażu, bez konieczności posiadania specjalistycznych umiejętności, narzędzi lub wiedzy,
  •  faktycznie tani zarówno w krótkiej, jak i długiej perspektywie czasu, ponieważ dzięki stosowaniu odpowiednich zabezpieczeń na etapie produkcji (m.in. malowania proszkowego i cynkowania) często w ogóle nie wymaga konserwacji.

Dodatkowo na dużą popularność paneli ogrodzeniowych w lubelskim województwie wpływa także świadomość tego, że ogrodzenie to nie tylko obiekt wyodrębniający daną działkę od przylegających do niej terenów. Jest to też element wzbogacający lub zubożający swoim wyglądem ogólną estetykę ogrodu, domu czy jakiegokolwiek innego obiektu obecnego na posesji. Panele ogrodzeniowe również i pod tym względem wyróżniają się na tle innych materiałów, zapewniając konsumentom możliwość indywidualnego dobrania m.in. kształtu konstrukcji, jej koloru czy sposobu wykończenia.

Panele ogrodzeniowe są rozwiązaniem bardzo uniwersalnym. Wskazują na to wymienione powyżej zalety. Zarówno wygląd, jak i niespotykana wytrzymałość wraz z prostotą montażu przekładają się na możliwość zastosowania tego typu ogrodzenia w praktycznie każdym miejscu.

niebieskie ogrodzenie panelowe

Dla przykładu przy budowie prywatnych posesji dużą wartość ma estetyka otoczenia. Panele ogrodzeniowe znakomicie wpisują się w krajobraz oraz architekturę budynku. Na dodatek nie trzeba specjalnie przygotowywać podłoża, choć trudny teren (np. wilgotny lub miękki) wymaga już zastosowania podmurówki. Nie ma to jednak znaczącego wpływu na efekt – pozostaje on niezmiennie ciekawy oraz estetyczny. Województwo lubelskie często więc wykorzystuje panele jako element bram wjazdowych czy ogrodzenia frontowego.

Innym przykładem zastosowania są obiekty przemysłowe. Tutaj liczy się przede wszystkim trwałość, ponieważ to ogrodzenie odpowiada za ochronę przedsiębiorstwa. Panele ogrodzeniowe mogą skutecznie posłużyć za ogrodzenie przemysłowe. Wysoki i stabilny system udaremnia wszelkie próby przedostania się na teren firmy. Nie mniej istotna jest długa żywotność stosowanych materiałów. Przeciętne panele są w stanie wytrzymać do kilkudziesięciu lat eksploatacji. Oczywiście wymaga to minimalnego wysiłku konserwatorskiego – do tego wystarczą podstawowe środki czystości i malowanie raz na jakiś czas.

W kwestii takiej, jak panele ogrodzeniowe lubelskie bardzo często decyduje się też na pozostałe rozwiązania. Grodzenie placów zabaw czy instytucji publicznych, tworzenie zagród dla zwierząt – w tych oraz wielu innych miejscach panele stanowią znakomity sposób na ochronę terenu.

Prosto od producenta – panele ogrodzeniowe lubelskie

Stalowe panele są stosunkowo tanim, w porównaniu z innymi, systemem ogrodzeniowym – zarówno jeśli chodzi o sam zakup, montaż, jak i dalsze użytkowanie. Aby dodatkowo zminimalizować koszty takiej inwestycji, warto zaopatrzyć się w panele ogrodzeniowe bez udziału pośredników, bezpośrednio u producenta.

Firma Anotis, jako jeden z czołowych krajowych producentów w tej branży, posiada szeroki wybór oryginalnych ogrodzeń systemowych panelowych o wzorach zarejestrowanych zarówno w polskim urzędzie patentowym, jak i w Unii Europejskiej. Wykonujemy półokrągłe (dostępne w wariantach wypukły, wklęsłym i mieszanym), jak i proste panele, które mogą zostać dostosowane do indywidualnych preferencji nabywcy. Dopasowujemy modele pod względem wysokości, szerokości oraz grubości stalowych elementów, a nawet dowolnie je dekorujemy.

W naszej ofercie dostępna jest także możliwość malowania proszkowego w należącej do firmy lakierni, dzięki czemu stalowe panele nie tylko zyskują większą odporność na uszkodzenia, ale także mogą zostać kolorystycznie skomponowane z otoczeniem, w jakim się znajdą.

Gdzie zaopatrywać się w panele ogrodzeniowe?

O ile o zaletach samych paneli ogrodzeniowych raczej przekonywać już nikogo nie trzeba, o tyle warto wspomnieć jeszcze w kilku zdaniach o cechach, którymi powinien odznaczać się ich dostawca. Aby panel ogrodzeniowy faktycznie był rozwiązaniem wygodnym, ekonomicznym i przez wiele lat atrakcyjnym wizualnie, należy postawić na producenta, który dba o wysoką jakość wytwarzanych wyrobów, nowoczesność wykorzystywanych przez siebie procesów technologicznych, a przy tym oferuje także wsparcie serwisowe w przypadku zaistnienia takiej potrzeby.

W Anotis przywiązujemy wagę do każdego z wymienionych aspektów, jednocześnie proponując naszym klientom panele ogrodzeniowe występujące w wielu niejednolitych, opisanych wcześniej wzorach i w praktycznie dowolnych wariantach kolorystycznych. Na uwagę zasługuje także to, że nasza oferta oprócz paneli ogrodzeniowych uwzględnia też furtki oraz przesuwne i dwuskrzydłowe bramy precyzyjnie dostosowane do stylu pozostałych elementów otaczających posesję, co pozwala zachować jej pełną spójność estetyczną.

Polecamy także:

profile na ogrodzeniebrama wjazdowa dwuskrzydłowa panelowapanele ogrodzeniowe najtaniej