Panele ogrodzeniowe Zachodniopomorskie

Ogrodzenia wykonane z paneli są chętnie wybierane przez klientów ze względu na liczne zalety. Jeśli chodzi o popularność, jaką cieszą się panele ogrodzeniowe zachodniopomorskie nie jest tu wyjątkiem. Płoty tego rodzaju są eleganckie, dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów, a przy tym bardzo solidne i zarazem atrakcyjne cenowo. Wybierając je, należy jednak wziąć pod uwagę kilka kwestii.

Cena ogrodzenia

Zaletą ogrodzeń panelowych jest ich niewysoka cena, jednak aspekt ten nie powinien być jedynym, którym należy się kierować podczas wybierania płotu. Bardzo niska cena, znacznie odbiegająca od średnich kwot dostępnych na rynku, powinna wzbudzać wątpliwości. Wielu producentów, chcąc przyciągnąć do siebie klientów zainteresowanych jak najniższym kosztem, stosuje nieuczciwe praktyki, takie jak zwiększanie oczek, zmniejszanie średnicy prętów czy niepełna ochrona antykorozyjna. Dzięki temu mogą oni uzyskać niższe ceny, ale znacząco obniżają przy tym sztywność, wytrzymałość i odporność ogrodzenia. Należy pamiętać, że standardową wielkością oczka jest 50×200 mm, który to rozmiar zapewnia trwałość płotu, a grubość prętów to 4-5 mm.

Malowanie paneli

ogrodzenie do domu z paneli

Istotną kwestią jest również metoda zabezpieczenia ogrodzenia przed korozją. Najlepiej sprawdza się ocynk ogniowy wraz z malowaniem proszkowym.

Rzetelność firmy

Ogromne znaczenie ma również rzetelność firmy sprzedającej i montującej ogrodzenia. Najlepiej jest zdecydować się na wykonawcę z dużym doświadczeniem w branży oraz o ugruntowanej pozycji na rynku. W kwestii takiej jak panele ogrodzeniowe zachodniopomorskie jest województwem, na terenie którego od lat działa Anotis – solidne przedsiębiorstwo świadczące wysokiej jakości usługi i zapewniające kompleksową obsługę klienta.

Wysoka jakość akcesoriów montażowych

Dobrej klasy akcesoria montażowe również wywierają duży wpływ na funkcjonalność, solidność oraz inne zalety, jakimi charakteryzują się panele ogrodzeniowe Zachodniopomorskie to obszar, na którym nasza firma oferuje profesjonalne płoty z paneli wraz z wysokogatunkowymi sprzętami, dzięki którym całość konstrukcji jest trwała oraz stabilna. Wybierając np. obejmy panelowe, dobrze zdecydować się na wersje wyprodukowane z blachy o grubości przynajmniej 1,5 mm. Najlepiej, aby modele zostały ocynkowane galwanicznie i pomalowane proszkowo, ewentualnie ocynkowane ogniowo. Samo ocynkowanie galwaniczne może okazać się niewystarczającym zabezpieczeniem antykorozyjnym, co skutkuje dość szybkim pojawienie się rdzy. Ważna kwestia, na którą należy zwrócić uwagę, to również jakość śrub we wspomnianych obejmach albo innych elementach złącznych. Renomowani producenci, tacy jak firma Anotis, zapewniają wszystkie części z nierdzewnej blachy. W tym przypadku ocynk galwaniczny to także zbyt słaba ochrona przeciwko korozji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z OFERTĄ paneli ogrodzeniowych producenta Anotis!