Ogrodzenia systemowe panelowe

Ogrodzenie systemowe z paneli umożliwia solidne i długotrwałe zabezpieczenie terenu. Jednocześnie, jego montaż jest szybki i łatwy, dlatego też osłony tego typu zyskują uznanie coraz większego grona użytkowników. Nowoczesne ogrodzenia systemowe znajdują zastosowanie na obszarach przemysłowych i terenach prywatnych, idealne sprawdzają się w przypadku ochrony osiedli mieszkalnych, instytucji publicznych, obiektów sportowych, przemysłowych oraz energetycznych.

Zalety ogrodzeń systemowych panelowych:

– Estetyczne i nowoczesne wykończenie.

– Łatwa wymiana uszkodzonych elementów.

– Sprawdzona technologia – ogrodzenia wykonane są z materiałów najwyższej jakości, odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Panele posiadają solidne zgrzewy, redukujące ryzyko powstania potencjalnych ognisk korozji.

Ogrodzenie panelowe

Producent oferuje bogatą ofertę niepowtarzalnych wzorów: od paneli prostych, po wypukłe o kształcie półokrągłym, wygiętym do góry i wklęsłe, półokrągłe, wygięte do dołu. Z kolei ogrodzenia systemowe panelowe typu fala to połączenie panelu ogrodzeniowego wypukłego i wklęsłego, stosowane wokół miejsc, gdzie ogromną rolę odgrywa estetyka.

– Na życzenie Klienta ogrodzenie może być pomalowane proszkowo w wybranym kolorze z palety RAL.

– Systemowość – do ogrodzeń można bez problemu dobrać idealnie dopasowane bramy przesuwne i dwuskrzydłowe oraz furtki ogrodzeniowe.

– Uniwersalność – ogrodzenia mogą być zastosowane praktyczne wszędzie, ale niektóre typy, np. fala, przeznaczone są na tereny płaskie.

Ogrodzenie systemowe panelowe – cena

Koszt ogrodzenia systemowego zależy przede wszystkim od wielkości zabezpieczanej powierzchni, wzoru, elementów uzupełniających (np. dodatkowej powłoki antykorozyjnej) oraz materiałów użytych do produkcji i montażu. Ogrodzenie panelowe jest droższe niż siatkowe, ale to inwestycja, która się opłaca. Aby użytkownik był w pełni zadowolony z efektów wykonania ogrodzenia, warto powierzyć jego realizację i instalację profesjonalnej firmie. Jej pracownicy nie tylko zadbają o fachowy montaż, ale także doradzą optymalne rozwiązanie, dedykowane dla określonego terenu.

Polecamy także: