Ogrodzenia Sopot

Zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Anotis ogrodzenia wyróżniają się pod kątem solidnej i odpornej na niesprzyjające warunki atmosferyczne konstrukcji. Dzięki doskonale wyposażonemu zapleczu technicznemu oraz nowoczesnej lakierni proszkowej wszystkie rozwiązania Anotis dostępne są we wszystkich barwach palety RAL. W naszym asortymencie znaleźć można także w pełni kompatybilne furtki i bramy przesuwne oraz skrzydłowe. W kwestii takiej jak nowoczesne, funkcjonalne i eleganckie ogrodzenia Sopot to miasto, w którym zdecydowanie opłaca się postawić na oryginalne systemy ogrodzeniowe marki Anotis. W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów z dobraniem optymalnego rozwiązania zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami. W przeciwieństwie do wielu innych firm oferujemy kompleksowe wsparcie w dziedzinie projektowania, malowania proszkowego i profesjonalnego montażu.

Ogrodzenia panelowe Sopot

posesyjne ogrodzenia paneloweSystemy ogrodzeniowe Anotis doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku prywatnych posesji, jak i biur, urzędów, instytucji, osiedli czy obiektów użytkowych (np. boiska, place zabaw, parki, ogródki działkowe itp.). Jeśli chodzi o ogrodzenia panelowe Sopot to jeden z wielu regionów, w których nasze realizacje cieszą się ogromną popularnością ze względu na bezawaryjność i unikatowy wygląd. Wszystkie elementy panelowych systemów ogrodzeniowych wykonane są z wysokogatunkowej stali, którą dodatkowo zabezpieczyliśmy poprzez ocynkowanie i malowanie proszkowe. Obydwie te techniki pozwalają znacząco poprawić odporność na uszkodzenia mechaniczne, korozje i promieniowanie UV. Solidne i pięknie prezentujące się ogrodzenia Anotis dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w następujących wariantach:

 

  • Wypukłe (Typ A),
  • Wklęsłe (Typ B),
  • Proste (Typ C),
  • Fala Trzebnicka (Typ Fala)

Profilowe ogrodzenia Sopot

Zarówno panelowe, jak i profilowe systemy ogrodzeniowe Anotis zdecydowanie opłaca się wykorzystać do zabezpieczenia terenu posesji przed nieproszonymi gośćmi (np. dzikimi zwierzętami lub zagubionymi intruzami). Dostępne w naszym asortymencie rozwiązania różnią się przede wszystkim pod kątem:

  • układu profili (pionowe lub poziome),
  • wymiarów przęseł i ich rozstawu,
  • wzoru perforacji blachy wypełniającej (np. okrągłe lub przypominające czterolistną koniczynę).

Wszystkie wspomniane wyżej rodzaje ogrodzeń zobaczyć można w każdej chwili online w galerii na naszej stronie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i świetnie wyszkolonej kadrze specjalistów jesteśmy w stanie szybko, sprawnie i solidnie zrealizować nawet najbardziej wymagające i skomplikowane systemy ogrodzeniowe. Warto wspomnieć też, iż niektóre z naszych wzorów udało nam się zarejestrować w Urzędzie Patentowym RP.