Przesuwne i skrzydłowe bramy Szczecin

Bez porządnej bramy wjazdowej ogrodzenie staje się mniej funkcjonalne. A przecież to niezwykle ważne, aby poruszanie się samochodem po własnej posesji przebiegało bez żadnych problemów. Dlatego warto zainwestować w profesjonalne bramy w Szczecinie. Mieszkańców miasta zachęcamy do przyjrzenia się temu, co mamy do zaoferowania w zakresie nowoczesnych elementów wykończeniowych ogrodzeń.

OGRODZENIE FRONTOWE PROSTE TYP C BRAMA PRZESUWNA

Na naszą ofertę składają się dwa mocno różniące się od siebie systemy: przesuwne oraz skrzydłowe. Które wybrać? W tej kwestii należy kierować się przede wszystkim osobistymi preferencjami oraz możliwościami finansowymi. Aby ułatwić podjęcie decyzji, zaprezentujemy pokrótce nasze bramy wjazdowe w Szczecinie.

Modele skrzydłowe polecamy zwłaszcza miłośnikom klasycznych rozwiązań. Składają się one z dwóch skrzydeł, które otwierają się do wewnątrz lub na zewnątrz. Największą zaletą tego rozwiązania jest możliwość wykonania licznych dekoracji, które uświetniają bramę wjazdową w Szczecinie. Dzięki temu będzie sprawiać bardzo dobre wrażenie. Łatwiej też dostosować ją do własnych wyobrażeń. Jedynym ograniczeniem tego rozwiązania jest ilość miejsca, jakiego potrzebuje do poprawnego funkcjonowania. Dlatego bramy skrzydłowe montuje się głównie na posesjach dysponujących dużą wolną przestrzenią.

Systemy przesuwne są z kolei znacznie wygodniejsze w użytkowaniu i zajmują mniej miejsca. Aby je otworzyć, wystarczy przesunąć skrzydło w prawo lub lewo (w zależności od tego, na co się zdecydowało w projekcie). Brama przemieszcza się wzdłuż wewnętrznego ogrodzenia, a potem wraca na miejsce. W efekcie przesuwne bramy w Szczecinie nie wymagają tak dużo wolnej przestrzeni. Co więcej, eliminuje ryzyko zamknięcia się wskutek działania silnego wiatru, co może zdarzyć się w przypadku systemów skrzydłowych. Należy przy tym pamiętać, że bramy przesuwne nie mogą mieć na sobie elementów dekoracyjnych ze względu na wykorzystywany mechanizm.

Bramy wjazdowe Szczecin o trwałej konstrukcji

Do produkcji naszych bram wykorzystujemy wysokogatunkowe materiały. W ten sposób gwarantujemy odporność na uszkodzenia mechaniczne (wgniecenia, pęknięcia itp.), a także czynniki atmosferyczne (silne promieniowanie słoneczne oraz deszcz powodujący korozję).

Podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego uzgodnimy szczegóły zamówienia oraz podpowiemy, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się na danej posesji. Dlatego zachęcamy do zadawania nam pytań dotyczących bram wjazdowych w Szczecinie. Z przyjemnością pomożemy w wyborze.