Ogrodzenia Zawidów

Nowoczesne ogrodzenie panelowe lub profilowe to świetny sposób na zabezpieczenie terenu posesji przed wizytami nieproszonych gości i dzikich zwierząt. Ze względu na ogromne zróżnicowanie dostępnych na rynku systemów ogrodzeniowych warto poświecić chwilę na rzetelne rozpoznanie w internecie lub spacer po okolicy. W kwestii takiej jak panelowe i profilowe ogrodzenia Zawidów to jedna z wielu miejscowości, w których na żywo zobaczyć można realizacje Anotis. Nasze produkty na tle konkurencji wyróżniają się pod kątem solidności materiałów, prostoty montażu, nowoczesnej estetyki i możliwości pomalowania wszystkich elementów płotu na dowolny kolor z palety RAL. Oferta firmy obejmuje też dopasowane do naszego systemu furtki i bramy skrzydłowe oraz przesuwne z możliwością montażu mechanizmu automatyzującego proces otwierania i zamykania.

Ogrodzenia panelowe Zawidów

Ogrodzenia panelowe Anotis wykonane są z najwyższej jakości ocynkowanej stali, dzięki czemu nie trzeba martwić się o ich trwałość i żywotność. Elementy poddawane są także procesowi lakierowania proszkowego, który dodatkowo przyczynia się do poprawienia odporności na rdze i trudne warunki atmosferyczne. Panelowe systemy ogrodzeniowe dostępne są w następujących 4 wariantach:

Typ A (wypukłe) – Panele w tej opcji cechują się półokrągłym wygiętym do góry wykończeniem

Typ B (wklęsłe) – Panele charakteryzują się wygiętym do dołu półokrągłym łukiem

Typ C (prosty) – Panele z płaskim wykończeniem pozbawionym wystających krawędzi drutu

Typ Fala  – Naprzemiennie ustawione panele z wklęsłym i wypukłym łukiem zakończonym płaską krawędzią

Ogrodzenia profilowe Zawidów

Ogrodzenia profilowe to doskonała alternatywa dla panelowych systemów, które ze względu na swoją konstrukcję są bardziej transparentne. Jeżeli interesują Państwa solidne i atrakcyjne cenowo ogrodzenia profilowe Zawidów jest jednym z setek miast, na których terenie skorzystać można z kompleksowej oferty Anotis. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy pomogą w doborze optymalnego rozwiązania.