Ogrodzenia Świeradów Zdrój

Firma Anotis pochwalić się może ponad 30-letnim doświadczeniem, które potwierdzone jest tysiącami zrealizowanych projektów na terenie całego kraju. W przeciwieństwie do wielu konkurentów jesteśmy w stanie dostarczyć unikatowy wzór fali, który udało nam się zastrzec w Urzędzie Patentowym RP. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, oferujemy kompleksową obsługę każdego zamówienia wraz z serwisem technologicznym. Nasze profilowe i panelowe ogrodzenia na tle konkurencyjnych rozwiązań wyróżnia:

– ponadprzeciętna precyzja wykonania oparta na starannie wyselekcjonowanych materiałach,

– zgodność z obowiązującymi na terenie Polski i Unii Europejskiej standardów i norm,

– możliwość lakierowania proszkowego metodą elektrostatyczną na dowolny kolor z palety RAL,

– wysoki poziom odporności na uszkodzenia mechaniczne i niesprzyjające warunki atmosferyczne,

– profesjonalne ocynkowanie stalowych elementów,

– prosty i szybkość montażu (brak konieczności korzystania ze specjalistycznych narzędzi),

– możliwość dopasowania wyglądu i funkcjonalności do indywidualnych potrzeb (np. furtki, bramy, kolor),

– atrakcyjna i ustalana indywidualnie cena.

Ogrodzenia panelowe Świeradów Zdrój

Ogrodzenia panelowe są powszechnie wykorzystywane do wyznaczania granic terenu posesji oraz zabezpieczania go przed dzikimi zwierzętami i przypadkowymi osobami. W naszej ofercie dostępnych jest kilka wariantów paneli, które różnią się przede wszystkim formą zakończenia. Na szczególną uwagę zasługuje tu unikatowy wzór fali, który dzięki płasko zakończonej krawędzi doskonale sprawdza się w miejscach takich jak place zabaw, przedszkola, szkoły, obiekty sportowe czy lokale gastronomiczne. W kwestii takiej jak ogrodzenia panelowe Świeradów Zdrój jest jedną z wielu miejscowości, na których terenie oferujemy nasze produkty i usługi.

Ogrodzenia profilowe Świeradów Zdrój

Warto zwrócić uwagę także na nowoczesne i znacznie mniej transparentne ogrodzenia profilowe. W przeciwieństwie do paneli wykonanych ze stalowego drutu odpowiednio dobrane profile są w stanie zapewnić znacznie więcej prywatności.