Ogrodzenia Sulechów

Nie potrzeba dużego budżetu, by otoczyć swoją działkę trwałym, eleganckim ogrodzeniem. Nowoczesne rozwiązania, do jakich należą panele ogrodzeniowe, łączą te cechy oraz wiele innych zalet ze stosunkowo niską ceną. Kupując je bezpośrednio u producenta, zyskuje się jeszcze więcej. Gdzie znaleźć dobrego wykonawcę takiego ogrodzenia? Sulechów to miasto, na którego terenie można skorzystać z usług doświadczonej firmy Anotis.

Nowoczesne ogrodzenia panelowe Sulechów

Panele charakteryzują się niezwykle uniwersalnym wyglądem, dzięki któremu sprawdzą się w każdym otoczeniu, zarówno na starszych, jak i nowszych osiedlach. Doskonale wyglądają wokół prywatnych posesji, ale nadają się również do otoczenia terenów przemysłowych. Niska cena przęseł oraz ich łatwy montaż to niewątpliwie cechy, które pomagają w podjęciu decyzji o rodzaju ogrodzenia, szczególnie w przypadku większych działek. Zakup u producenta pozwala natomiast na większą personalizację całej konstrukcji. Jeśli chodzi o wybór kształtu – panele mogą być proste lub zaokrąglone, natomiast rozmiar oraz kolor – dowolne z palety RAL. Wszystko dzięki temu, że dysponujemy własną lakiernią proszkową – oferujemy naszym klientom przygotowanie paneli w dowolnym wybranym kolorze. Pozwala to na jeszcze lepsze dopasowanie ogrodzenia do otoczenia lub nadanie mu indywidualnego charakteru.

Ogrodzenia profilowe Sulechów

Ogrodzenia profilowe wykonujemy z wytrzymałego metalu, dzięki czemu stanowią one skuteczną ochronę przed wtargnięciem na działkę niepowołanych osób. Przęsła pokrywamy specjalną powłoką cynkową, której podstawowy cel to zabezpieczanie konstrukcji przed korozją. Nawet najbardziej niesprzyjające warunki atmosferyczne (opady, wilgoć, mróz, silny wiatr, wysokie temperatury i mocne promieniowanie słoneczne) nie pozostawią na ogrodzeniu praktycznie żadnych śladów. Przy zapewnieniu minimalnej konserwacji, ogrodzenia profilowe mogą pełnić swoją funkcję przez dziesięciolecia, zachowując pierwotną wytrzymałość oraz atrakcyjny wygląd. Jeśli są Państwo zainteresowani takim rozwiązaniem, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.