Ogrodzenia panelowe Dolnośląskie

Znaczna większość nieruchomości posiada jakąś formę ochrony przed wtargnięciem na jej teren. Dotyczy to zarówno przedsiębiorstw, jak i prywatnych posesji. Dolny Śląsk jest miejscem, gdzie najczęściej można spotkać ogrodzenia wykonane z paneli. Popularność tego typu zabezpieczenia niewątpliwie wynika z jego zalet.

Jeśli chodzi o ogrodzenia panelowe dolnośląskie województwo ma do zaoferowania wiele różnych typów paneli. W firmie ANOTIS skupiamy się na dostarczaniu lokalnemu rynkowi nowoczesnych, trwałych i estetycznych rozwiązań w tej dziedzinie. Nasza kolekcja obejmuje także bardziej klasyczne modele pod kątem wyglądu, jednak całkowicie dostosowane do współczesnych standardów pod względem parametrów.

ogrodzenie do domu z paneli

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ogrodzenie panelowe to inwestycja na bardzo długi czas, dlatego szczególną uwagę przykładamy do ich jakości. Wszystkie ogrodzenia produkowane są przy wykorzystaniu stali nierdzewnej, odpornej na czynniki środowiskowe (deszcz, śnieg, niskie oraz wysokie temperatury), a także zabezpieczane dodatkową powłoką antykorozyjną. Ta druga ma postać ocynkowanej warstwy połączonej z proszkową farbą w dowolnie wybranym przed klienta kolorze z palety RAL. Umocowanie ogrodzeń sprawia, że są one niepodatne na uszkodzenia mechaniczne.

Dzięki temu nasze dolnośląskie panele są nie tylko wytrzymałe, ale również doskonale prezentują się na każdej posesji. Od razu przykuwają uwagę swoimi unikalnymi kształtami oraz wzorami. Szeroka paleta barw pozwala z kolei dostosować je do otoczenia w niemal dowolny sposób. Ogrodzenia panelowe spełniają więc podwójną funkcję – jako bariera oraz jako ozdoba.

Wycena usługi odbywa się w sposób indywidualny. Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza, za pośrednictwem którego przyjmujemy zapytania ofertowe. Odpowiadamy na nie ekspresowo.

Jako lokalny producent działamy głównie na Dolnym Śląsku. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych panelami mieszkańców regionu do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Można nas również odwiedzić w naszej siedzibie w Trzebnicy, na ul. Spokojnej 19. Gwarantujemy terminowe wykonanie zamówienia, a także profesjonalne doradztwo.

Polecamy także:

malowanie proszkowe dolnośląskieogrodzenia z profili stalowychbramy z profili zamkniętych