Ogrodzenia Nowogrodziec

Przystępując do wyboru ogrodzenia, powinniśmy wziąć pod uwagę przede wszystkim trzy parametry. Należą do nich: cena, trwałość oraz estetyka. Dla wielu inwestorów znaczenie będzie mieć jeszcze szybkość i łatwość montażu. Rozwiązaniem, które doskonale wypada pod każdym z wymienionych aspektów, okazują się nowoczesne ogrodzenia z tzw. paneli lub profilów.

Ogrodzenia panelowe Nowogrodziec

Systemy te charakteryzują się bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Wysokiej jakości panele i profile, z poprawnie przeprowadzonym montażem, to inwestycja na wiele lat, a nawet dziesięcioleci. Ogrodzenie tego typu, wykonane z solidnej stali i odpowiednio zabezpieczone przed korozją, po długiej eksploatacji wciąż spełnia swoją funkcję, a w dodatku nieustannie zachwyca eleganckim wyglądem. Nie rdzewieje pod wpływem deszczu i śniegu, nie blaknie od promieni słonecznych, ani nie wygina się od wiatru. Wspominając o prezencji takich konstrukcji, należy podkreślić ich uniwersalność oraz duże walory estetyczne.

OGRODZENIA POSESYJNE PRO 60/20

FRONTOWE OGRODZENIA POSESYJNE PRO 60/20

Ogrodzenia profilowe Nowogrodziec

Chociaż czasem ogrodzenia panelowe i profilowe uznaje się za synonimy, warto oddzielić od siebie te dwa systemy. Pod względem właściwości oraz ogólnej budowy są do siebie podobne. W obu przypadkach konstrukcja składa się z podtrzymywanych przez słupki przęseł. W panelach ten ostatni element składa się z pionowych i poziomych drutów. Daje to pewne możliwości personalizacji. Panele mogą być proste lub bardziej zdobione. Przęsła profilowych ogrodzeń mają zawsze formę prostokąta z umieszczonymi poziomo profilami, czyli szerokimi maskownicami. W ten sposób teren posesji staje się lepiej chroniony przed wzrokiem przechodniów, ale wciąż docierają na niego promienie słoneczne. Jeśli interesują Państwa wysokiej jakości ogrodzenia Nowogrodziec to miasto, w którym działa doświadczona firma Anotis. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych systemów ogrodzeniowych.