Ogrodzenia metalowe z profili zamkniętych

W ostatnich latach ogrodzenia wykonane z profili zamkniętych zyskują coraz większą popularność. Klienci doceniają ich wszechstronność, stosunkowo niską cenę oraz długowieczność. Metoda ta pozwala na uzyskanie płotów o różnym charakterze, dzięki czemu łatwo dopasować je do stylu domu i indywidualnych upodobań. Jedynym ograniczeniem jest kreatywność właściciela posesji.

Solidne ogrodzenia metalowe

Profile w takich ogrodzeniach mogą być ułożone pionowo bądź poziomo. Dodatkowo z reguły produkowane są w trzech podstawowych wzorach: wklęsłych, wypukłych oraz prostych. Dzięki temu klient sam może zdecydować, jakie ogrodzenie z profili stalowych znajdzie się na jego terenie. Oczywiście, wszystkie modele maluje się proszkowo na dowolny kolor RAL. System uzupełniają furtki i bramy, również wykonane z profili zamkniętych. Ostatnie, w zależności od przestrzeni dostępnej na działce, występują w opcji przesuwanej bądź skrzydłowej.

Ogrodzenia z profili stalowych dodatkowo zabezpiecza się powłokami antykorozyjnymi, dzięki czemu zyskują ochronę na wiele lat i nie wymagają żadnych prac konserwacyjnych. Usunięcie z nich różnego typu zabrudzeń również nie stwarza jakichkolwiek problemów.

Ogrodzenia posesyjne profilowe PRO 60/20

Posesyjne ogrodzenie profilowe PRO 60/20

Lekka konstrukcja i niska cena

Profile zamknięte to nowoczesna technologia, która sprawia, że gotowe ogrodzenia są znacznie lżejsze od kutych przy zachowaniu sztywności i wytrzymałości całej konstrukcji. Właściciel posesji nie musi rezygnować z elementów dekoracyjnych – ogrodzenia metalowe z profili zamkniętych można wyposażyć w rozmaite ozdoby i detale, które znacząco podkreślą ich walory estetyczne.

Cena ogrodzeń ustalana jest z klientem indywidualnie w zależności od rozmiaru oraz stopnia skomplikowania wzorów. Całkowity koszt wraz z montażem utrzymuje się jednak na stosunkowo niskim poziomie, zwłaszcza w porównaniu do płotów kutych. Ogrodzenia z profili zamkniętych stawia się wokół domów prywatnych, obiektów przemysłowych, parków, placów zabaw oraz punktów użyteczności publicznej.

Polecamy także:

malowanie proszkowesystemy ogrodzeń panelowychogrodzenia panelowe cennik