Ogrodzenia Kowary

Anotis jest jednym z czołowych producentów systemów ogrodzeniowych w Polsce, który pochwalić może się ponad 30-letnim doświadczeniem. Ponadto dostępne w ofercie produkty takie jak półokrągłe posesyjne ogrodzenia panelowe zostały zastrzeżone w Urzędzie Patentowym RP. Unikalność oraz wysoka jakość wszystkich rodzajów systemów ogrodzeniowych Anotis to tylko niektóre z ich zalet. Na asortyment składają się różne rodzaje ogrodzeń panelowych, profilowych oraz furtki i bramy. Ponadto firma Anotis pochwalić się może nowoczesną lakiernią proszkową, dzięki czemu jedną z dostępnych usług jest malowanie elementów aluminiowych, stalowych i ocynkowanych. W kwestii takiej jak zlecenie malowania lub zakup ogrodzenia, Kowary to jedno z wielu miast, w których Anotis świadczy wysokiej jakości usługi.

Najwyższa jakość ogrodzeń panelowych w Kowarach

W kwestii takiej jak ogrodzenia panelowe Kowary to jedna z wielu miejscowości, w których zobaczyć można produkty Anotis na żywo. Tego rodzaju system zabezpieczenia posesji jest trwały oraz pięknie się prezentuje, ponieważ wszystkie elementy pomalowane mogą zostać na dowolny kolor palety RAL w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Proszkowe malowanie ma także dodatkowe zalety w postaci zwiększenie trwałości oraz zapewnienia odporności na korozję, wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Ogrodzenia panelowe wykonane zostały ze stalowego drutu, który zakończony jest następującymi rodzajami krawędzi i łuków zewnętrznych:

– wypukłe (typ A)

– wklęsłe (typ B)

– proste (typ C)

– Fala Trzebnicka (typ FALA)

Poszczególne rodzaje zobaczyć można dokładnie w osobnych zakładkach na naszej stronie, podobnie jak dodatkowe akcesoria w postaci furtek czy bram. Atrakcyjny cenowo asortyment firmy Anotis umożliwia stworzenie kompletnego systemu ogrodzeniowego, który doskonale sprawdzi się w przypadku działek, parkingów, ogródków lub wszelkiego rodzaju posesji i obiektów. Ogrodzenie panelowe skutecznie zabezpieczy teren przed dzikimi zwierzętami oraz przypadkowym dostępem ze strony nieupoważnionych osób.

Jeżeli chodzi o ogrodzenia profilowe Kowary to jedno z wielu miejsc, w których produkty Anotis są szczególnie cenione za atrakcyjną ceną oraz łatwy montaż. Tego rodzaju systemu ogrodzeniowe składają się z pionowych lub poziomych profili, które połączone są za pośrednictwem wytrzymałych przęseł. Dostępne w ofercie furtki i bramy są oczywiście w pełni kompatybilne z obydwoma rodzajami ogrodzeń.