Nowoczesne ogrodzenia domów

Nowy, zadbany dom wymaga równie eleganckiego otoczenia. Ważnym elementem aranżacji będzie nowoczesne ogrodzenie domu. Ogrodzenie posesji zapewnia zachowanie prywatności i staje się też barierą przed intruzami. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na ogrodzenia systemowe lub profilowe. Przedstawiamy najbardziej funkcjonalne rozwiązania.

Systemowe ogrodzenia panelowe

Ogrodzenie z profila posesyjne - frontoweSystem panelowy to jeden z prostszych sposobów ogrodzenia domu Nowoczesne, proste w montażu panele wykonano z drutu stalowego o średnicy 4.0 lub 5.0 mm. Rozwiązanie to umożliwia uzyskanie ogrodzenia w 3 różnych kształtach. W zależności od kształtu pojedynczych elementów możemy uzyskać:

ogrodzenie proste,

ogrodzenie wypukłe,

ogrodzenie wklęsłe,

ogrodzenie typu fala.

Nasza firma jest producentem tego typu ogrodzeń. Na życzenie klienta dokonujemy również montażu zamówionych u nas elementów. Staranne wykończenie, szeroka dostępna kolorystyka i ochrona przed korozją sprawiają, że panele ogrodzeniowe są bardzo funkcjonalne. O ich popularności decyduje także nowoczesny design, pasujący również do współczesnych przestrzeni.

Ogrodzenie posesyjne z profili metalowych

Frontowe ogrodzenia posesyjne pozwalają na pełną ochronę prywatności, jednocześnie łączą w sobie modernistyczną stylistykę z prostotą. Jest to przykład nowoczesnego ogrodzenia domu, który doskonale wpisuje się w aktualne trendy architektoniczne. Elementy konstrukcyjne wykonano z profili stalowych, ułożono je w pionie lub poziomie. Jeden z naszych modeli – PRO STYL – zawiera wypełnienie w postaci blachy perforowanej. Wszystkie elementy ogrodzenia są ocynkowane i malowane metodą proszkową na dowolny kolor z palety RAL.

Do naszych ogrodzeń proponujemy także bramy lub furtki w tej samej, nowoczesnej stylistyce. Wszystkie realizacje wykonujemy z niezwykłą starannością oraz precyzją. Tworząc nowoczesne ogrodzenia domów, zapewniamy wysoką jakość i trwałość. Zachęcamy do kontaktu z firmą Anotis wszystkich poszukujących prostych, a jednocześnie nowoczesnych rozwiązań.