Bramy wjazdowe Białystok

Brama wjazdowa stanowi ważny element przydomowej przestrzeni. Chroni posesję przed nieproszonymi gośćmi i pozwala na wygodny i bezpieczny wjazd na teren posiadłości. Pełni też funkcję dekoracyjną – dzięki niej teren posesji prezentuje się bardziej elegancko i szykownie.

Niezawodne bramy ogrodzeniowe Białystok

Jeśli poszukujesz solidnej, funkcjonalnej, a jednocześnie estetycznej wizualnie bramy w Białymstoku, produkty firmy Anotis to sprawdzony wybór. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości bramy ogrodzeniowe panelowe, wytwarzane z wysokogatunkowych materiałów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i systemów. Dostępne bramy charakteryzują się łatwą, intuicyjną obsługą i niezawodnym działaniem. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom uniemożliwiają nieproszonym gościom wtargnięcie na teren firmy bądź prywatnej posesji.

Zaletą bram Anotis jest też ich znakomita trwałość, pozwalająca na bezproblemowe, wieloletnie użytkowanie. Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, np. uderzenia, a także czynniki atmosferyczne sprawia, że brama zachowuje swą funkcjonalność i estetykę przez lata.

Nowoczesne bramy przesuwne Białystok

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się bramy przesuwne. Brama otwiera się wzdłuż wewnętrznego ogrodzenia, co sprawia, że nie wymaga miejsca zarówno przed, jak i za nią, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnie otwieranych konstrukcji. Rozwiązanie to nie zajmuje zatem wiele miejsca i sprawdza się zwłaszcza na niedużych podwórkach albo posesjach otwieranych bezpośrednio na ulicę.

Brama przesuwna jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Przy silnym wietrze nie ma ryzyka, że w niekontrolowany sposób zostanie zamknięta. Ponadto brama wyposażona w system automatycznego otwierania i zamykania umożliwia wjazd na posesję bez konieczności wysiadania z samochodu.

Skrzydłowe bramy Białystok

Miłośnikom klasycznych rozwiązań polecamy skrzydłowe bramy w Białymstoku. To rozwiązanie polecane dla właścicieli dużych, długich bądź wąskich posesji. Bramy skrzydłowe Anotis zwracają uwagę funkcjonalnością i estetycznym wyglądem. Są wykonywane w wersji ocynkowanej i malowanej proszkowo na dowolnie wybrany przez klienta kolor z palety RAL. Każda dostępna brama jest kompletnie wyposażona we wszystkie elementy niezbędne do prawidłowego montażu. Posiada też możliwość zainstalowania mechanizmu służącego do automatycznego otwierania.