Bramy z profili zamkniętych

Brama jest jednym z pierwszych elementów ogrodzenia, który zauważają osoby przechodzące obok posiadłości. Z tego powodu wielu właścicieli posesji poszukuje na rynku produktów o najwyższych walorach estetycznych. Brama z profili zamkniętych to popularne w ostatnich latach rozwiązanie łączące w sobie wysoką funkcjonalność z eleganckim wyglądem.

Bramy na każdy rodzaj terenu

Bramy przesuwne z profili zamkniętych chętnie montują właściciele domów, którym zależy na tym, aby jak najlepiej wykorzystać każdy kawałek przestrzeni. Otwierają się one wzdłuż ogrodzenia, więc przy planowaniu ich rozmiaru, należy uwzględnić, że do pełnej funkcjonalności będą potrzebowały dwa razy tyle miejsca. Bramy metalowe z profili zamkniętych są niezwykle wygodne w użytkowaniu, zwłaszcza, jeśli zainstaluje się automatyczny mechanizm. Ponadto właściciel może zaparkować samochód blisko ogrodzenia, co pozwala na wykonanie krótszego podjazdu. Napęd, którego wymagają przesuwne bramy z profili zamkniętych jest niedrogi, ponieważ znajduje się w nim tylko jeden siłownik.

Ogrodzenia posesyjne profilowe PRO 80X20

Ogrodzenia posesyjne profilowe PRO 80X20

Funkcjonalne bramy przesuwne

Warto zauważyć, że bramy i ogrodzenia z profili zamkniętych są lekkie, a co za tym idzie – znacznie tańsze. Nie istnieje żadne ograniczenie, jeśli chodzi o ozdoby. Klient może zamówić bramę w dowolne wzory, z oryginalnymi dekoracjami. Rozmieszczenie profili, poziome bądź pionowe, również zależy od upodobań zamawiającego.

Bramy i furtki z profili są ocynkowane ogniowo, dzięki czemu posiadają odpowiednie zabezpieczenie przed korozją. Łatwo je pokryć lakierem o dowolnym kolorze dostępnym w gamie RAL. W razie potrzeby brama z profila zamkniętego z powodzeniem spełni funkcję furtki. Wystarczy otworzyć ją automatycznie bądź ręcznie na mniej więcej 20% szerokości.

Ważne jest, aby przy wyborze producenta kierować się jego renomą. Użyte do wykonania bram materiały muszą być najwyższej jakości, tylko w ten sposób nabywca zyska gwarancję, że wszystkie elementy ogrodzenia będą pracować niezawodnie przez wiele lat.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bram wykonanych z profili zamkniętych.