Bramy Gdynia

Funkcjonalna, estetyczna, niezawodna – to tylko kilka z cech, jakimi powinna wyróżniać się dobra brama wjazdowa. To jeden z najważniejszych elementów ochrony posesji, dlatego warto poświęcić nieco czasu na jej odpowiedni wybór.

Bramy wjazdowe Gdynia – piękno w parze z funkcjonalnością

Głównym zadaniem bramy wjazdowej jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom oraz komfortu przemieszczania się między ulicą a podwórkiem. Dobra brama musi być też łatwa i wygodna w obsłudze. Powinna posiadać odpowiednie zabezpieczenia, które uniemożliwią wtargnięcie nieproszonych gości na teren posesji. Funkcjonalność to jednak nie wszystko. Istotną cechą bramy jest też jej wygląd – powinna ona dobrze się prezentować i zdobić posesję.

Bramy dwuskrzydłowe czy bramy przesuwne? Gdynia wie, co wybrać

Jeśli poszukujesz bramy wjazdowej w Gdyni o najlepszych walorach użytkowych i wizualnych, postaw na modele od Anotis. Nasza oferta obejmuje różne rodzaje bram. Możesz zdecydować się na modele dwuskrzydłowe. To klasyczne rozwiązanie, które świetnie wpisuje się w każdą estetykę posesji. Modele te doskonale prezentują się zarówno w otoczeniu klasycznym, jak i bardziej nowoczesnym. Otwierają się zazwyczaj do wewnątrz, dlatego wymagają od 1,5 m do 3 m wolnego miejsca wokół bramy. Z tej przyczyny świetnie sprawdzą się zwłaszcza na dużych posesjach ze sporym ogrodem bądź podwórkiem, a także na działkach wąskich i długich. Ze względu na swą mniej skomplikowaną konstrukcję bramy skrzydłowe są zwykle tańsze od modeli przesuwnych. Można w nich natomiast zamontować napęd automatyczny.

Jeśli poszukujesz bramy przesuwnej w Gdyni, Anotis również ma rozwiązanie dla Ciebie. Nasza oferta obejmuje spory wybór bram wjazdowych przesuwnych, które są idealne do szerokich i płytkich działek z krótkim podjazdem. Posiadają one tylko jedno skrzydło, dlatego zajmują niewiele miejsca. Otwierają się w jednym kierunku – wzdłuż ogrodzenia i bezpośrednio przy nim, co eliminuje ryzyko samoczynnego zamykania się bramy i np. uszkodzenia samochodu.

Nowoczesne bramy Gdynia – najlepsza jakość od Anotis

Niezależnie od wyboru konkretnego rodzaju bramy wjazdowej w Gdyni, możesz być pewien, że propozycje od Anotis to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności. Bramy Anotis produkujemy z wysokiej jakości materiałów, zapewniających solidność i wytrzymałość konstrukcji na lata. Są one łatwe w montażu i intuicyjne w codziennym użytkowaniu. Nasza oferta obejmuje różne modele bram o odmiennych kształtach i kolorach, co pozwoli Ci na zakup propozycji najlepiej odpowiadającej Twoim gustom i potrzebom.