Aktualności

NOWOŚĆ !!!

Wychodząc na przeciw państwa oczekiwaniom, dążąc do ciągłego poszerzania naszej oferty, wprowadziliśmy do sprzedaży system ogrodzeń panelowych typu FALA. Połączyliśmy panel ogrodzeniowy wypukły typu A i wklęsły typu B czego rezultatem jest powstanie nowoczenego systemu ogrodzeń typu FALA. Serdecznie zapraszamy państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Dofinansowanie z UE

Uprzejmie informujemy, że otrzymaliśmy dofinansowanie z Unii Europejskiej na inwestycję: „zakup myjni tunelowej celem wdrożenia innowacyjnej technologii mycia metali. Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013. Stale inwestujemy w rozwój naszej firmy, by oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości.

Nowa odsłona

Szanowni Państwo. Mając na uwadze Państwa komfort i wygodę współpracy z naszą firmą, uruchomiliśmy nową stronę internetową. Liczymy, że nowa, wizualna odsłona naszej firmy przypadnie Państwu do gustu, a przygotowane informacje będą dla państwa konkretne i dostępne. W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do współpracy.